Siltruck / O firmie / Kariera

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w naszej ofercie i najważnieszych wydarzeniach - zapisz się do naszego Newslettera

Bookmark and Share

Praca w Siltruck

CEL:  Ludzie z pasją, kreatywni, odpowiedzialni za powierzone zadania, znający branżę motoryzacyjną

ŚRODEK: stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, rozwój zawodowy, przyjazna atmosfera

Szukamy Ciebie? Napisz do nas: rekrutacja@siltruck.pl

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży - miejsce pracy Skoczów

Wymagania:

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • doświadczenie w handlu
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów
  • znajomość j. angielskiego i/lub włoskiego - mile widziana
  • prawo jazdy kat B, inne kategorie mile widziane

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż pojazdów dostawczych
  • budowanie relacji partnerskich z klientami
  • prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert
  • analiza rynku i przygotowywanie raportów