Siltruck / O firmie / Historia firmy - IVECO

Zapisz do Newslettera

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w naszej ofercie i najważnieszych wydarzeniach - zapisz się do naszego Newslettera

Bookmark and Share

Historia firmy

Firma Siltruck początek swojej działalności datuje na rok 2005. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej dało nam dobre przygotowanie do prowadzenia działalności handlowej i świadczenia usług serwisowych dla wszystkich produktów sygnowanych przez markę IVECO.

Naszym celem jest promowanie marki IVECO ze względu na wysoką jakość  i niezawodność pojazdów. Priorytetem jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi zarówno sprzedażowej jak i posprzedażnej.

pliki/iveco/dilerzy/siltruck/obrazki/STATYCZNE/profil.jpg

  • We wrześniu 2009 roku nastąpiło otwarcie rozbudowanego serwisu w Skoczowie.
  • W styczniu 2013 otworzony został kolejny punkt dealerski marki IVECO wraz ze stacją serwisową w Opolu.

Starania firmy skierowane są na zapewnienie każdemu z naszych klientów 100% satysfakcji z posiadania i użytkowania pojazdów IVECO. Przywiązujemy dużą wagę do należytej obsługi posprzedażnej i wysokiego poziomu usług serwisowych. Dysponujemy w pełni wyposażonymi stanowiskami warsztatowymi obsługiwanymi przez przeszkoloną, fachową kadrą.

Z biegiem czasu będziemy sukcesywnie poszerzać zakres naszych usług i stale podwyższać ich standard. Mamy nadzieję, że nasze zaangażowanie i profesjonalizm przekonają  do marki  IVECO coraz liczniejsze grono osób, które dołączą do grupy naszych stałych klientów, wiodących w regionie przedsiębiorstw.